23. března 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Druhé oficiální zasedání vedení KPDM ÚK za námi! · Categories: Aktuálně z parlamentu, Nezařazené, Ze zasedání

Dne 20. 3. 2014 jsme se jako vedení KPDM ÚK sešli v DDM v Ústí nad Labem. Byl zrovna krásný slunečný den, takže jsme všichni přišli s dobrou náladou. Martin měl pro nás veškeré informace ve formě prezentace, takže díky jeho přípravě šlo všechno rychle a podle plánu.

Hlavním bodem na programu bylo blížící se zasedání delegátů KPDM ÚK. Nejdříve jsme ale museli vyřešit organizační záležitosti, například zvolení zapisovatele a zodpovědnou osobu za sepsání článku. Pobavilo mě hlasování o tom, jestli budeme hlasovat tajně nebo veřejně 😀 . Jelikož jsme na zasedání byli jen tři, tak bylo jasné že určitě zvolíme veřejné hlasování. Dlouhou dobu jsme strávili nad věcmi týkající se zasedání delegátů KPDM ÚK, které začíná už 17. 4. 2014. Bylo tu hodně záležitostí k vyřešení, od programu až po účastnický poplatek. Nechybělo ani schválení a poupravení pozvánky na zasedání. Myslím si, že za první hodinu jsme odvedli dobrou práci. Vymyslet program pro 20 lidí na víkend, aby je to bavilo a aby si z toho něco odnesli, to není jen tak.

Protože jako parlament budeme mít svůj roll up a svoje bloky (jakož to propagační materiály), muselo se podle toho upravit stávající logo. Nad tím jsme taky nějakou dobu strávili. Naštěstí jsme se shodli a odsouhlasili vše. Ke konci zasedání jsme diskutovali o aktivitě MPDM v ÚK. Poslední dobou jsem moc nevěděla, jak ostatní parlamenty fungují, tak jsem ráda že jsem se dozvěděla zase něco víc. Zdá se, že vše jde tak jak má. Další diskuse byla o činnosti NPDM, o tom nám více řekl Filip. Pak už jsme se víceméně bavili mezi sebou i o věcech mimo parlament. Já osobně jsem si zasedání rozhodně užila, jsem ráda že si ve vedení rozumíme. Zasedání trvalo přibližně 2 hodiny.

Marie Tesarzová