17. prosince 2014 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční zasedání delegátů pohledem Lenky Matušové! · Categories: Aktuálně z parlamentu, Ze zasedání

Delegáti KPDM ÚK se ve dnech od 12. do 14. prosince 2014 sešli v DDM v Ústí nad Labem. Nesešli jsme se tu sice v hojném počtu, jak bývá zvykem, to ale nic nemění na úrovni tohoto zasedání. Celkem se na zasedání dostavilo 9 delegátů. 6 za ÚDPM, 2 za MPDMD a 1 za ŽPML.

IMG_1099

První den (pátek) jsme se sešli a kolem 17:30 zasedání zahájili. Na úvod jsme byli seznámeni s podrobným harmonogramem na následné dny a se základními informacemi. Potom nám bylo pomocí Filipova workshopu předneseno, jak a kam efektivně pozvat jakoukoliv osobu na informační schůzku. Také jsme si zahráli takový upgrade na hru Máme rádi Česko – Máme rádi parlamenty. Celý den jsme ukončili pozdě v noci, ale za to s dobrou náladou.

IMG_1124

V sobotu nás dopoledne čekalo stěhování nábytku a schvalování nového statutu, které proběhlo bez větších komplikací. Po výborném obědě jsme si udělali kratší procházku po Ústí nad Labem, v letním kině jsme si zahráli pár teambuildingových her a na Lidickém náměstí měli 90 minutový rozchod. Když jsme se za hodinu a půl zase sešli, vrátili jsme se do DDM a schválili i druhou polovinu statutu. Následoval druhý workshop a to jóga v podání Hanky. Hned po workshopu jsme si zahráli pár dalších her a šli si předat dárky. Když jsme chtěli jít do sprch, byli jsme zamčeni Štěpánkou a Luckou na asi tak 15 minut. Nakonec nám otevřel Jarda, který šel náhodou kolem. Než jsme šli spát, odstěhovali jsme nábytek zase zpátky a počkali na Verču, která si odskočila na koncert.

V závěrečný den jsme si o hodinu prodloužili budíček a vrhli se na úklid. Po úklidu jsme napsali články, měli volno na počítačích a šli se naobědvat. Posledním důležitým úkolem nás všech bylo zhodnotit zasedání a pobavit se o programu zasedání příštího. Zasedání proběhlo bez problémů a v dobré náladě.

Kolem 3. hodiny jsme šli všichni domů.

Lenka Matušová, ÚPDM

Fotogalerii celého zasedání si můžete prohlédnout zde!