1891162_693600510661954_768801731_n na web - kopieVedením KPDM ÚK se rozumí hejtman KPDM ÚK, 1. náměstek hejtmana KPDM ÚK a 2. náměstek hejtmana KPDM ÚK.

(Statut Krajského parlamentu dětí a mládeže Ústeckého kraje, § 5, úvodní odstavec)

Hejtman KPDM ÚK

Martin Votroubek

IMG_0889

     • Vysílající subjekt: Ústecký parlament dětí a mládeže
     • Delegát KPDM ÚK
Jmenuji se Martin Votroubek a v tomto školním roce zaujímám funkci hejtmana KPDM ÚK. Parlamentům se věnuji už cca. 4 roky a to proto, že mě baví práce s ostatními a tvůrčí činnost. Krom parlamentů se ještě věnuji závodnímu párovému tanci. Jinak moje plány do budoucna jsou jasně stanovit práci KPDMÚK pro tento školní rok a vrátit zpět život do KPDM ÚK, ať už jako člen vedení KPDM ÚK nebo jako řadový delegát nebo jako jeden z předsedů městských parlamentů v Ústeckém kraji.

 

1. Náměstek hejtmana KPDM ÚK

Marie Tesarzová

IMG_0883

     • Vysílající subjekt: Ústecký parlament dětí a mládeže
     • Delegát KPDM ÚK

Jmenuji se Marie Tesarzová a je mi 16 let. Už druhým rokem studuji Obchodní akademii v Ústí nad Labem, odkud také pocházím. K parlamentu jsem se dostala před 4 lety přes základní školu. Na začátku mě nenapadlo, že by mě něco jako parlament tak chytlo. Hned první rok jsem byla skoro na každé akci a na každém zasedání. Parlament je můj hlavní koníček. Kromě věcí do školy se mu ve svém volném čase věnuji nejvíce a pořád mě to baví. Poznala jsem spoustu nových skvělých lidí, ale hlavně jsem se toho spoustu naučila. Jsem teď nově ve vedení KPDM ÚK, tak doufám, že mi to vydrží. Svoje působení v parlamentu plánuji prodloužit určitě do konce střední školy. Těším se na nová zasedání, akce a další zkušenosti.

2. Náměstek hejtmana KPDM ÚK

Filip Jahodář

IMG_0887

     • Vysílající subjekt: Ústecký parlament dětí a mládeže
     • Delegát KPDM ÚK

Jmenuji se Filip Jahodář a je mi 17 let. Navštěvuji druhý ročník obchodní akademii v Ústí nad Labem. Parlamentům se věnuji poměrně krátce. Musím přiznat, že ze začátku jsem nevěřil, že bych u parlamentů vydržel déle jak rok, ale nakonec mě parlamenty začaly bavit. Dost k tomu přispěl i fakt, že jsem poznal spoustu super lidí, kteří mají velký vliv na to, že mě parlamenty baví. Mám spoustu dalších koníčků. Mezi největší patří asi florbal, hra na kytaru a jízda na kole. V zimě také lyžuji, ale to spíše z donucení. Moji rodiče si přáli, abych dělal také nějaký zimní sport. V parlamentu plánuji zůstat až do čtvrťáku a pokud se mi to povede, rád bych si udržel i svoji pozici ve vedení.